>

Yan etkiler kılavuzu hakkında bilgi: yeni Biobest uygulaması ve web sayfası üzerinden şimdi daha kolay

IPM’in bir lideri olarak, Biobest pestisitlerin faydalı organizmalar üzerindeki etkilerinin tam anlamıyla değerlendirilmesi gerektiğini herkesten daha iyi biliyor. Üreticiler Biobest’in zengin veritabanına, websitesi ve akıllı telefon uygulaması ile daha kolay şekilde başvurabilirler. Yan Etkiler Kılavuzu yedi dilde mevcut ve http://www.biobestgroup.com/yan-etki-kilavuzu adresinden kolayca ulaşılabilir. Yeni Yan Etkiler Kılavuzu uygulamasını ücretsiz olarak AppStore veya Google Play’den indirebilirsiniz. Daha kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, yeni araç farklı önemli bir yeniliği beraberinde getiriyor: etkileşim içine girme fırsatı.

Yan Etkiler Kılavuzu, Entegre Zararlı Mücadelesinde (IPM) vazgeçilmez bir araçtır. Üreticilerin ve danışmanların kolaylıkla edinebileceği bir çok bilgiye sahibiz. Paco Lozano, Biobest Bilgi ve Eğitim Merkezi Müdürü, “İletişim teknolojisi sürekli gelişmekte, biz de bu geliştirilmiş versiyonu sunmaktan gurur duyuyoruz”, diye belirtiyor. "Kullanıcı kimyasala tıklamasıyla, seçilebilir faydalıların yazı karakterlerini daha koyu olarak görebiliyor, bu da hangi faydalılar üzerine bilgi sahibi olunduğunu anlamına geliyor. Eğer bilgi yoksa, faydalıların isimleri açık renkli karakterle gösterilmekte.”

Kolayca hatırlanabilir
Kullanıcılar, tasarımın önceki versiyona benzer olmasından dolayı yeni aracın faydalı özelliklerini hemen hatırlayacaklardır. Bu aynı zamanda sınıflandırma için de geçerlidir: Zararsızdan (1) zararlıya (4) ve kalıcılığa yani kimyasalların faydalılar üzerine etki süresi. Arama sonuçları PDF olarak websitesinden edinilebilir. Dahası, kullanıcı şimdi sınırsız sayıda kominasyon seçebilir, bu da öncekinden farklı bir özellik.

Kullanıcılarla etkileşim
Yeni aracımız eşşiz yeni bir olanak sağlamakta: Biobest ve üreticiler arasında iletişimi açıyoruz. Örneğin, üreticiler belirli pestisit ve faydalıların kombinasyonları ile ilgili tecrübelerini paylaşabilirler. Bu bize mevcut bilginin güncellenmesine olanak sağlayabilir. Ayrıca üreticiler henüz araştırılmamış kombinasyonlara olan ilgilerini ifade edebilirler. (i) ikonu vasıtasıyla, Biobest’e basitçe mesaj yollayabilirler. Bu geri bildirimler arazi koşullarının gerekliliklerinin adapte edilmesine olanak sağlayacaktır. Mesaj gönderme işlemi “Bize Yardımcı Olun!” butonu ile de yapılabilir, diye ekledi.

Yeni uygulamamızı indirin
Biobest Yan Etkiler kılavuzunun eski versiyonunu kullananlar bunları akıllı telefonlarından veya tabletlerinden kaldırarak yeni uygulamayı Appstore ya da Google Play’den indirebilirler.

Yeni Yan Etkiler Kılavuzu, otomatik olarak veritabanımızla senkronize olmaktadır.

http://www.biobestgroup.com/yan-etki-kilavuzu sayfasını ziyaret edin veya uygulamayı indirin:

 

 

 

 

 

İşleri sizin için daha kolay hale getirelim

Size konuyla ilgili daha belirgin tavsiyeler sunabiliriz, eğer bize nerede olduğunuzu ve hangi dili tercih ettiğinizi belirtirseniz. Teşekkürler!

PS: Bunu sadece bir kere yapmanız yeterlidir (tercihlerinizin hatırlanması için çerezlere izin veriniz)