>

Biobest’in 30. yıl kutlamaları coşku saçtı

8-10 Eylül hafta sonunda, Biobest 30. Yıl dönünümü Westerlo’da yer alan merkezinde ve çevresinde bir dizi etkinlik ile kutladı. Biobest CEO’su Jean-Marc Vandoorne: “Bu kutlamayı Biobest’in küresel polinasyon ve biyokontrol şirketi olmasında emeği geçen herkesin şerefine organize ettik. Biobest’in kurucusu Dr. Roland De Jonghe, ticari bombus arısı üretiminin fikir öncüsü, ekibine öncülük bahşetti. Çok sayıda sadık müşteri ve kendini adamış çalışanlar, 30 yıldır süregelen devamlı büyümenin liyakatini paylaştılar. Dolayısı ile, kutlama amaçlı bu kişilerin ve ailelerinin daveti tamamen hakedilmişti.” 1500’den fazla kişi kutlama haftasonuna katıldı ve daha ileri sürdürülebilir bir tarım adına Biobest’i daha güçlü hale getirme gayelerini paylaştı.

Biobest’in uluslararası distribütörleri, cuma ve cumartesi uluslararası distribütörler günlerinde Antwerp’de bir araya geldi. Etkinlik bilgi alışverişi ile boş zaman aktivitelerini birleştirdi. Grup Biobest’in direkt dağıtım gerçekleştirdiği ülkelerdeki iştiraklerin temsilcilerini içermekte idi. Bu grup, Biobest’in Westerlo’daki merkezinde kurulan festival çadırındaki büyük kutlama partisinde çalışanlar ile buluştu. Müşteriler, çalışanlar ve aileleri için aktiviteler pazar günü 1.000 kişilik katılım ile devam etti. Yüksek memnuniyet uyandıran kapanış gününün ana içerikleri, destekleyici video sunumları ile şirket turu, çocuklar için bir çok aktivitite ve tabiki, yiyecek ve içeçek servisi idi.

Misafirler ayrıca yenilenmiş ofisleri ziyaret etme fırsatını yakaladılar. Sürdürülen ciddi restorasyon çalışması, 30. yıl etkinliği için tam zamanında tamamlandı.

CEO Jean-Marc Vandoorne: “Devam eden büyümemiz sayesinde, ciddi bir ihtiyaç olmasının yanı sıra geliştirilmiş tesisler için yatırım olanaklarımız bulunmakta. Merkezimizdeki yeni ofis katı hizmet standartlarımızın geliştirilmesine olanak sağlayacak önemli bir adım. Belçika ve dünyadaki üretim tesislerimize olan yatırım planlarını içeren azimli bir programımız bulunmakta. Bu yatırım programının bize çifte zorlukla mücadele etmemize olanak sağlıyacağına eminiz: çok hızlı artan talebin karşılanması ve üretim sistemlerimizin ve tedarik zincirimizin yüksek güvenilirlik standartlarına ulaşması. Müşterilerimiz, tüketicilerin beklentisi içinde olduğu sağlıklı, yüksek kaliteli ürünlerin sürdürülebilir olarak üretimine olanak sağlayan çözümler konusunda bize güveniyorlar. Onların başarılı olmalarına yardım etme konusunda kararlıyız.“

Daha fazla bilgi için lütfen herman.vanmellaert@biobest.be ile iletişime geçin.

 

İşleri sizin için daha kolay hale getirelim

Size konuyla ilgili daha belirgin tavsiyeler sunabiliriz, eğer bize nerede olduğunuzu ve hangi dili tercih ettiğinizi belirtirseniz. Teşekkürler!

PS: Bunu sadece bir kere yapmanız yeterlidir (tercihlerinizin hatırlanması için çerezlere izin veriniz)